Om JWK i Södertälje.

2007 föddes en idé om ett lokalt kontor i Södertälje, en marknad som vi hade nosat på i några år men kände att vi kunde utveckla. 2009 stod vårt nya, fina kontor klart på Storgatan i Södertälje. Från början var vi bara tre personer på 200 kvm lokaler men kunderna började hitta oss allt snabbare och tillväxten gick fort. Idag är vi 13 personer och har nästan vuxit ur lokalerna.

Kontakta oss

Adress

Storgatan 1
151 72 Södertälje

Ninos Nison

Ninos Nison

Diplomerad Redovisningskonsult

08-534 405 72
ninos@jwk.se

Fahmi Aphram JWK

Fahmi Afram

Redovisningskonsult

08-534 405 73
fahmi@jwk.se

Profilbild

Elisar Haffo

Redovisningskonsult

08-534 405 76
elisar@jwk.se

Ingela Kjellman JWK

Ingela Kjellman

Redovisningskonsult

08-534 405 34
ingela@jwk.se

Mikael Issa JWK

Mikael Issa

Redovisningskonsult, Civilekonom

08-534 405 79
mikael.issa@jwk.se

Mikael Touma

Redovisningskonsult

08-534 405 30
mikael.touma@jwk.se

Profilbild

Agnieszka Hejnar

Riam Amso JWK

Riam Amso

Redovisningskonsult

08-534 405 32
riam@jwk.se

Isak Eckestrand JWK

Isak Eckestrand

Redovisningskonsult

isak.eckestrand@jwk.se

Micheline Touma JWK

Micheline Touma

Lisa Keryakuz JWK

Liza Keryakuz

Redovisningskonsult

liza.keryakuz@jwk.se

Cecilia Uney JWK

Cecilia Uney

Redovisningskonsult

cecilia.uney@jwk.se

Kontakta oss.

Vi är nyfikna på att höra mer om dig och din verksamhet. Slå oss en pling eller kontakta oss här, så hör vi av oss inom kort.